Kontakt i Organizatorzy

Home / Kontakt i Organizatorzy

Nazywam się Leszek Cibor, uzyskałem licencję na organizację konferencji TEDx w 2015 roku i od tego czasu przewodzę zespołowi zaangażowanemu w organizację. Zawodowo jestem przedsiębiorcą, trenerem sprzedaży, marketingowcem i mówcą publicznym. Organizowałem wiele festiwali i konferencji m.in. Grojkon, Polcon, Efekt Toastmasters, trenowałem mistrzów polski w przemówieniach publicznych w języku polskim i angielskim. Jestem mentorem i opiekunem mówców w organizacji Toastmasters i trenerem w Akademi Doskonalenia Produkcji. Prowadzę również swoją Fundację, a praca nad TEDx jest nie tylko jej działalnością statutową, ale ogromną przyjemnością.

Tel.: 604444683
Mail: leszek@ideaman.tv

 

Alicja Markowska. Prawnik z artystyczną duszą. Entuzjastka tańca, turystyki górskiej i od niedawna jazdy na rolkach. Wyznaje zasadę, że każdą przygodę, należy potraktować jako doświadczenie. Były prezes klubu Toastamsters Na Szycie, dwukrotna finalistka mistrzostw Polski w konkursie mów inspiracyjnych.

 
 
 
 
 
 

Nazywam się Ryszard Kosowicz, wspieram Leszka przy organizacji TEDx Bielsko-Biała. Zawodowo zajmuję się logistyką informacji, a szczególnie przepływem komunikatu marketingowego w nowych mediach. Niedawno miałem przyjemność współorganizować Górski Efekt Toastmasters w Bielsku, chociaż pochodzę z Krakowa. Jestem wiceprzewodniczącym do spraw PR w klubie Toastmasters „Na Szczycie”, a także wspieram kilka innych organizacji moją wiedzą odnoście PRu, logistyki informacji i fundraisingu. W wolnym czasie zajmuje mnie miedzy innymi historia, permakultura i piesze spacery.

 
 
 
 
 
 
Beata Wita.  Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego. Z zamiłowania korepetytor i karateka. Obecnie specjalista ds. sprzedaży. Uwielbia rozwój oraz pozytywnie zakręconych ludzii, uwielbia też przemawiać. Członek klubu Toastmasters na Szczycie.

 
 
 
 
 
 
 
  

Paulina Żmijowska. Od kilku lat zajmuje się szeroko rozumianą komunikacją, identyfikacją wizualną, content marketingiem i promocją w przestrzeni nowych mediów. Entuzjastka nowych rozwiązań technologicznych w social media i budowania relacji z klientami.
Pracowała przy projektach strategii rozwoju wizerunku firm oraz prywatnych przedsiębiorców. Obecnie doktorantka na Uniwersytecie w Ostrawie i manager ds. marketingu i sprzedaży.
Z TEDx Bielsko-Biała związana od samego początku.
Wyznaje myśl, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia.

 
 
 
 

Dorota Wojciechowska. Naukowiec, popularyzator wiedzy, blogerka. Współtwórca ideaman.tv. Współorganizator TEDxBielsko-Biała 2015, Polcon 2014 oraz Górski Efekt Toastmasters w 2016r. Komputer to jej prawa ręka, na lewej trzyma dziecko. Kolekcjonerka górskich odznak turystycznych. Na TEDxBielsko-Biała 2017 odpowiedzialna za obsługę gości oraz stronę internetową.